Nabídka práce
| Registrovat
pohoda uvnitr

KE STAŽENÍ

loader

Kontakty

skupina MAMUT
Slaměníkova 23
614 00 Brno

 

MAMUT - THERM PRO s.r.o.
MAMUT - THERM s.r.o.
MAMUT - REAL s.r.o.
MAMUT - FUTURUM s.r.o.

e-mail: info@mamutsro.cz

e-mail objednávky: objednavky@mamutsro.cz

 

 

PRODEJ objednávky
Šárka Hloušková 739 583 944 shlouskova@mamutsro.cz
Veronika Tumakovová 731 134 128 vtumakovova@mamutsro.cz
PRODEJ
Jiří Březina
obchodní ředitel
736 682 235 jbrezina@mamutsro.cz
Martin Špicl
regionální ředitel Morava - jih
736 684 325 mspicl@mamutsro.cz

produktoví manažeři

Tomáš Horna 739 684 995 thorna@mamutsro.cz
Jaroslav Krčmář 604 228 849 jkrcmar@mamutsro.cz
Milan Plšek 736 485 378 mplsek@mamutsro.cz
Martin Řeháček 725 449 062 mrehacek@mamutsro.cz
David Šedivý 739 583 901 dsedivy@mamutsro.cz
Rostislav Veselý 773 741 878 rvesely@mamutsro.cz
Jan Pilka 739 544 273 jpilka@mamutsro.cz
mapa
REALIZACE STAVEB
Ing. Pavel Michek
ředitel společnosti
736 505 023 pmichek@mamutsro.cz
Ing. Jan Michek
manažer stavebních zakázek
736 533 634 jmichek@mamutsro.cz
Martin Nekvapil
ředitel realizace staveb a nákupu
736 682 214 mnekvapil@mamutsro.cz
Ing. Oldřich Kutal
hlavní stavbyvedoucí Morava
739 589 901 okutal@mamutsro.cz
Václav Brom
hlavní stavbyvedoucí Čechy
732 957 149 vbrom@mamutsro.cz
REALIZACE STAVEB rozpočtáři
Jan Skřivánek, DIS. 731 194 322 jskrivanek@mamutsro.cz
Ing. Libor Ustohal 602 295 038 lustohal@mamutsro.cz
Ing. Darinka Pluháčková 731 607 109 dpluhackova@mamutsro.cz
NÁKUP, logistika a zásobování
Martin Nekvapil
ředitel realizace staveb
736 682 214 mnekvapil@mamutsro.cz
Radomír Anděl
vedoucí nákupu
737 665 102 randel@mamutsro.cz
Tomáš Seibert
referent nákupu
733 690 148 tseibert@mamutsro.cz
FINANCE A ADMINISTRATIVA
Ing. Naďa Michková
účetní
736 684 318 nmichkova@mamutsro.cz
Jana Březinová
účetní
734 433 303 jbrezinova@mamutsro.cz
Ing. Jana Hrašková
asistentka ředitele
739 248 764 jhraskova@mamutsro.cz
CERTIFIKACE, KVALITA, SPRÁVA NEMOVITOSTÍ
Ing. Milan Novák 736 682 246 mnovak@mamutsro.cz
© MAMUT-THERM s.r.o.; Powered by: desin
Informace o zpracování osobních údajů zákazníka